• (095) 000-60-70 Відділ продажу
  • (0512) 71-96-71 Тел / факс
Зворотній зв'язок
MW/Щіткова мийка – Бочкова полірувальна машина

MW/Щіткова мийка – Бочкова полірувальна машина

Щіткові вали мають вигляд літери “U”. Напрямок обертання та швидкість змінні. Оприскувачі водою знаходяться всередині бочки. За бажанням - встановлення системи очищення води для повторного використання. Виробнича потужність 2 тони/ год.
Доступні моделі: E719 (R) -E919 (R)

  • Описание

Варіант виготовлення:

Корпус зі звичайної стали, схильною до піскоструминної обробці, пофарбований 2-ма шарами промислових фарб. Кожухи з оцинкованої сталі. Контактні елементи з кислотостійкої сталі.

Варіанти оснащення:

Система очищення води.

Характеристика верстата:

Щіткові вали, що приводяться в рух клиновими ременями, забезпечують тиху і стабільну роботу. Функціональні кожухи забезпечують легкий і безпосередній доступ до підшипників щіткових валів. Над робочою частиною встановлений розпилювач проточної води, а для варіанту з системою очищення води - додатковий розприскувач очищеної води. Заслінка для регулювання часу миття сировини. Регулювання робочої швидкості щіток здійснюється за допомогою перетворювача частоти.

Принцип роботи:

Сировина подається в засипну мийну камеру; обробляється обертовими щітками і водою з розпилювача, потім пересувається в бік регульованою випускний заслінки. Продуктивність роботи визначається кількістю що подається сировини і ступенем відкриття вихідний заслонки.
Тип MW-E919
макс.проізводітельность [t / h] 1,0
кількість щіток [шт.] 9
довжина щіток [мм] 1900
хв. висота засипання [мм] 1200
хв. висота висипання [мм] 650
загальна довжина [мм] 2500
встановлена ​​потужність [кВт] 4,0

ГОТОВЫ СОТРУДНИЧАТЬ С НАМИ? СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ!

Чтобы сделать заказ заполните форму ниже и мы свяжемся с вами.