• (095) 000-60-70 Відділ продажу
  • (0512) 71-96-71 Тел / факс
Зворотній зв'язок
MBZ /Барабанна мийка з видаленням бруду

MBZ /Барабанна мийка з видаленням бруду

Барабанна мийка для миття картоплі і коренеплодів призначена в основному для харчової промисловості. Оснащена скребковим транспортером, куди постійно потрапляє бруд під час миття. Виробнича потужність 50 тон/год.
Доступні моделі: MBZ -1230, -1240, -1250

  • Описание

Барабанна мийка для миття картоплі та коренеплодів для промислових цілей. Миючий барабан (з кислотостійкої перфорованої сталі - на вибір кілька видів перфорацій) підвішений і приводиться в рух за допомогою клинових ременів. Миття сировини здійснюється з зануренням або під душем - спеціальні ефективні розбризкувачі, встановлені поза барабана, охоплюють всю його довжину і одночасно елімінує потреба у використанні сприсковой труби на всій довжині барабана. Між камерою барабана і відбирає конвеєром розташована регульована заслінка. Стрижневою відбирає конвеєр для сировини має регульований кут роботи і робочу швидкість, а також розприскувач проточної води зверху і знизу.

У нижній частині обладнання, під миючим барабаном, встановлений скребковий грязеотвод, який систематично видаляє осідає на дні бруд. Випускна дросельна заслінка відкривається за допомогою пневматичного приводу (потрібне зовнішнє джерело стисненого повітря).

Керуюча автоматика - параметризація роботи всіх елементів обладнання здійснюється з рівня сенсорної панелі (регулювання рівня води, частота спрацьовування дросельної заслінки, робоча швидкість барабана і конвеєра). Контролер сенсорної панелі забезпечує можливість легкого і швидкого регулювання.

Можливість вибору ліво- або правостороннього варіанту виготовлення (Розташування люків і пульта управління).

Тип MBZ-1240
макс.проізводітельность (морква | картопля) [t / h] 12,0 | 25,0
барабан (Ø | дл.) [м] 1,2 | 4,0
загальна дл. [Мм] 8500
встановлена ​​потужність [кВт] 4,05

ГОТОВЫ СОТРУДНИЧАТЬ С НАМИ? СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ!

Чтобы сделать заказ заполните форму ниже и мы свяжемся с вами.