• (095) 000-60-70 Відділ продажу
  • (0512) 71-96-71 Тел / факс
Зворотній зв'язок
КАСКАДНИЙ НАПОВНЮВАЧ NB

КАСКАДНИЙ НАПОВНЮВАЧ NB

Каскадний наповнювач NB – це універсальне обладнання для наповнення дерев’яних контейнерів і великих мішків (БИГ БЕГ) овочами.
Головна перевага каскадного наповнювача - це його універсальність. В залежності від обраного режиму роботи, можна наповнювати як БІГ-БЕГ, так і контейнер. Машина обладнана каскадом, який під час наповнення тари, автоматично підіймається догори до тих пір доки не наповнить БІГ-БЕГ повністю або доки не досягне визначеної оператором ваги. Елементи каскаду виготовлені із міцної багатошарової стрічки ПВХ.

  • Описание

Каскадний наповнювач NB – це універсальне обладнання для наповнення дерев’яних контейнерів і великих мішків (БИГ БЕГ) овочами.
Головна перевага каскадного наповнювача - це його універсальність. В залежності від обраного режиму роботи, можна наповнювати як БІГ-БЕГ, так і контейнер. Машина обладнана каскадом, який під час наповнення тари, автоматично підіймається догори до тих пір доки не наповнить БІГ-БЕГ повністю або доки не досягне визначеної оператором ваги. Елементи каскаду виготовлені із міцної багатошарової стрічки ПВХ. Робота з наповнювачем стала простішою після автоматизованої настройки усіх робочих частин. Тримачі БІГ-БЕГ автоматично опускаються, а каскад підіймається догори і все це після одного натискання кнопки. Машина не потребує додаткової настройки – наповнювач автоматично підлаштовується під розмір мішка. Спрощений процес зняття мішка: система датчиків після наповнення БІГ-БЕГ вивільняє петлі, а тримачі мішків спроектовані таким чином, що оператор може зняти мішок, не виходячи із навантажувача. У стандартній комплектації машина виготовлена із високоякісної сталі із застосування порошкової фарби.

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Завантажувальний транспортер
Система зважування
Пульт дистанційного керування

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
NB1 NB2
Кількість сегментів каскаду 9 9
Кількість місць, що наповнюються 1 2
Блок управління PLC Mitsubishi PLC Mitsubishi
Монітор 4,3” 4,3”
Електричне живлення 400 V 400 V
Потужність 1 kW 2,5 kW

ГОТОВЫ СОТРУДНИЧАТЬ С НАМИ? СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ!

Чтобы сделать заказ заполните форму ниже и мы свяжемся с вами.